Běh Šeptouchovem ovládla Lada Dvořáková a Petr Miláček.

Pozvanka beh Septouchovem 2021

NA ŠEPTOUCHOVĚ ZVÍTĚZILI MILÁČEK A SOCHOROVÁ

VÝSLEDKY

FOTOGALERIE

Při jubilejním šedesátém ročníku Běhu Šeptouchovem, dovedl Petra Miláčka k vítězství suverénní výkon. Na osmi kilometrové trati, zvítězil  časem 28:41 a druhého Matyáše Pokorného 30:03 za sebou nechal více jak o minutu a čtvrt. Třetí doběhl Tomáš Vávra 30:31. Ženy závodily tradičně na dvou kilometrové trati, kde cílem proběhla na prvním místě Věra Sochorová 8:38. Druhá skončila Alena Filippi 8:45, třetí příčka patří Alžbětě Stunové 9:59.

60. BĚH ŠEPTOUCHOVEM

Beh sept 2019

Běh Šeptouchovem 2018 vyhráli Eremka a Nováková

!!! VÝSLEDKY !!!

59 ročník běhu ledečským lesoparkem konaného v rámci oslav 100. výročí založení Československa vyhrál v mužské kategorii Libor Eremka. Osm kilometrových okruhů zvládl za 28minut a 5 sekund. Porazil tak o 45 sekund druhého Petr Milacek. Třetí Tomáš Vávra doběhl v čase 29:53. Z žen na 2 km trati, běžela nejrychleji Lada Nováková 7:09 za ní s větším odstupem doběhly Věra Sochorová 8:52 a na třetím místě Alena Filippi 9:00. Juniorky ve vyrovnaném závodě, taktéž na 2 km trati, doběhly v pořadí: Šárka Čejková 9:11 , Gabriela Fialová 9:16 a Michaela Matoušová 9:19

VÝSLEDKY

Bez přehánění lze říci že 57. ročník Běhu Šeptouchovem se zapíše do své historie jako velmi kvalitní ročník , ať už z pohledu bohaté účasti , či skvělých výkonů. Tak třeba co se týká  hlavního závodu mužů, zde startovalo téměř 40 borců . Vítězný Edlman svým časem 27:40 stanovil novodobý rekord tratě , když porazil o téměř dvacet sekund , loňského vítěze Matyáše Pokornýho. Skvělou účastí a výkony se ale pyšnily i závody dětských kategorií. V ženách své loňské vítězství obhájila Alča Křikavová před druhou Danou Koudelovou a třetí Kristýnou Brabcovou.

57. BĚH ŠEPTOUCHOVEM

Beh sept 2016

ŠEPTOUCHOVEM NEJRYCHLEJI PROBĚHLI POKORNÝ A KŘIKAVOVÁ

!! VÝSLEDKY !!

!! REPORT !!

!! FOTO !!

V hlavním mužském závodě se mluvilo o několika adeptech na vítězství. Zopakuje své loňské vítězství Tomáš Vávra, nebo zvítězí stále se lepšící a skvěle běhající Petr Miláček, o kterém se mezi jeho parťáky vtipkovalo že poslední týdny na šeptouchovské trati i spal? Nebo překvapí někdo z mladých třeba Lukáš Motl ? Vše bylo jinak a vítězství si nakonec suverenním výkonem vybojoval vlašimský Matyáš Pokorný 28 minut :19 sekund. V ženách podobně přesvědčivým výkonem zvítězila světelská Alena Křikavová.

56. BĚH ŠEPTOUCHOVEM

Sobota 17.10.2015

Start hlavního závodu na 8000 m :  11 hod.

2015 beh sept

PRO CENU STAROSTY MĚSTA SI NA ŠEPTOUCHOVĚ DOBĚHLI VÁVRA A HAVLŮ

Fotogalerie

Výsledky

img 0333

Za pěkného podzimního počasí se v ledečském lesoparku konal již 55.ročník tradičního podzimního běhu  Běh Šeptouchovem.  Od raních hodin se soupeřilo na tratích různých distancí a ve věkových kategoriích od předškoláků až po veterány. V hlavním závodě můžů na 8 km zvítězil ledečský Tomáš Vávra 29:05 před Petrem Holendou 29:09 z Pacova a Odrou Pajerem 29:19 z Dolního Města. V ženách na 2km trati těsně zvítězila  Monika Havlů 9:02 z ETV Vystrkov před o generaci starší havlíčkobrodskou Ludmilou Vermešovou 9:03. Třetí doběhla Anna Veletová 9:34 ze Svč Ledeč nad Sázavou.

img 0426  img 0434  img 0435

beh sept 2014

ŠEPTOUCHOVEM BĚŽEL  NEJRYCHLEJI PAJER

FOTO     !!! VÝSLEDKY !!!

REPORT MARŤAS

Vítězný Pajer pronásledovaný Beránkem a Tichým

Bylo to hodně diskutované téma. Jak asi dopadne běžecký souboj zkušeného matadora Franty Tichýho s o generaci mladším stále výkonostně rostoucím Ondrou Pajerem ? Všichni se shodovali že půjde o vyrovnaný souboj což se nakonec potvrdilo. Pajer o svém vítězství totiž rozhodl až nástupem v posledním kole. I tak byl výsledek velmi těsný , zvítězil o pouhé dvě sekundy právě před Tichým. Oba borci absolvovali celý závod pospolu, tempo určoval Pajer a Tichý si v závěsu promýšlel taktiku jak na dobře připraveného Ondru vyzrát. Na čele závodu se po celou dobu s touto dvojicí držel další zkušený běžec Jirka Beránek který ale Pajerův nástup v posledním kole neustál a v klidu si nakonec doběhl pro třetí místo.V ženách na 2 km trati  zvítězila z dráhy  úspěchy ověnčená Lada Nováková. Výsledky prozatím k nahlednutí z fotografií:

FOTO

.......s Petrem se vzájemně ujišťujme, že tohle tempo už do cíle vydržíme v pohodě, ale pomalu už vymýšlím, jak utýct i jemu. Snažim se diktovat tempo – aspoň psychicky mi to pomáhá víc, než když se „vyvážim“, ale stejně mi to přijde, že běžim jak Kačer Donald. Do kopečka vzadu na louce si dycky Peťas nebezpečně nadbíhá pomalu skrz křoví, ale zatim nic nezkouší. V 6.okruhu už čekáme, kdy se kolem nás prožene Jirka Brychta, ale ticho po pěšině ...... celý článek

beh_sept_2012

52. ROČNÍK BĚHU ŠEPTOUCHOVEM

V Ý S L E D K Y

F O T O

Vítězové 52. Běhu Šeptouchovem zleva : Rudolf Jun ( SK Chotěboř), Jiří Brychta (ČS Havl. Brod), David Konůpek ( Turbo Chotěboř)

beh_sept_2011

____________________________________________________________________________________

Běh Šeptouchovem 51. ročník

- Výsledky -

V sobotu 16.10. 2010 proběhl na Šeptouchově tradiční 51. ročník Běhu Šeptouchovem, o kterém jsem informovali na těchto stránkách. Dnes přináším několik záběrů a v příloze je možno stáhnout výsledkovou listinu.

Hodnotné ceny starosty města Ledče n.S. pan starosta osobně předal absolutní vítězce kategorie ženy + juniorky Kristýně Fleissnerové Bohemians Praha a absolutnímu vítězi mužských kategorií + junioři Jiřímu Brychtovi z ISRT Havl. Brod.

51. ročníku počasí dopřálo klidný průběh. Nepříznivá předpověď počasí se naštěstí neprojevila na velmi pěkné účasti závodníků, závodnic a jejich rodičů. Letošní ročník byl zařazen také jako závod seriálu o Pohár Melechova. Tato skutečnost se projevila na velmi pěkné účasti v kategoriích dospělých.
Příjemná atmosféra pak byla pro všechny odměnou.

Pořadatelé děkují všem sponzorům, účastníkům závodu a autorce fotografií paní Martině Brabcové

3385-11

ŠEPTOUCHOVEM PO PADESÁTÉPRVÉ

Lyžařský klub Ledeč n.S., Středisko volného času Ledeč n.S a Jízdní kola Ledeč n.S. pořádají v sobotu 16. 10. 2010 tradiční již  51. ročník Běhu Šeptouchovem. Běh se koná jako obvykle v parku Šeptouchov. Prezentace je možná nejpozději 15 min. před startem každé kategorie. Zahájení závodu je v 9,15 hod.

Běžet může každý, kdo přijde. Letos je běh zařazen do série závodů o  Pohár Melechova. Absolutní vítěz kategorií muži + veteráni + junioři (startují společně) a vítězka kategorií ženy + juniorky (startují rovněž společně) získá cenu starosty města Ledče nad Sázavou. Ženy běží 2000m a muži 8000m, ostatní kategorie od nejmladších předškolních mají tratě od 170m do 8km. Pro první tři závodníky v každé kategorii jsou připraveny diplomy a věcné ceny. Je připravena i trať pro nejmenší předškolní děti – 170m. Pořadatelé věří, že se opět sejde velké množství závodníků a bude se závodit pro potěšení všech. K tomu přejí hodně štěstí a pěkné počasí.

Bližší informace o závodě je možné získat u Ing. Banýra, tel. 569726474, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo u Ing. Šrůtky, tel. 732941449, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

beh_sept_2010

50. Běh Šeptouchovem

V sobotu 10.10. proběhl na Šeptouchově tradiční jubilejní 50. ročník Běhu Šeptouchovem.
Hodnotné ceny starosty města Ledče n.S. pan starosta osobně předal absolutní vítězce kategorie ženy + juniorky Ivetě Strnadové ze Sokola Chlístovice a absolutnímu vítězi mužských kategorií + junioři Matyáši Pokornému z AC Vlašim.

Letošnímu ročníku počasí nakonec dopřálo klidný průběh. Pršet začalo až na vyhlašování posledních výsledků. Špatná předpověď se naštěstí neprojevila na velmi pěkné účasti závodníků a závodnic a také jejich rodičů. Příjemná atmosféra pak byla pro všechny odměnou.

Pořadatelé děkují všem sponzorům a účastníkům závodu.