2017

POHÁR MELECHOVA 2017

29.4. VILÉMOVICKÁ mtb120

15.7. KOLEM MELECHOVA 

22.7. TRIATLON MELECHOV  

26.8. XTR MELECHOV -   !!! VÝSLEDKY !!!  !! REPORT !!

14.10. BĚH ŠEPTOUCHOVEM

4.11. X KROS STVOŘIDLA 

___________________________________________________________________

Beh sept 2017

Pohár Melechova 2017 před běžeckým podzimem

PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ.pdf.

Sezóna letních triatlonů se chýlí ke konci a na Melechově jsou všechny pohárové body již rozdané. Vedení si očekávaným suverénním výkonem upevnil ledečák Petr Miláček a kráčí tak k obhajobě broušeného poháru. Druhé místo jistí Jindra Procházka, z triatlonů si odváží tučný příděl bodů, navíc si může dovolit jeden běžecký podnik vynechat. Na bronzovou příčku poskočil Tomáš Vávrů, který ještě neodkryl všechny své trumfy a teprve v závěrečných dvou bězích hodlá mocně finišovat. Konečné zúčtování ale přijde po seškrtání nejslabších výsledků u borců s plným počtem. Vedoucí příčku v ženách převzala Míša Matoušová a pokud přijede aspoň na jeden z podzimních závodů, má velkou šanci na zisk poháru.

 

XTR VYHRÁLI PAVEL JINDRA A MICHAELA MATOUŠOVÁ

!!! VÝSLEDKY !!!

...Pepa přede mnou má podobný styl. Křeče jsou v pohotovostním režimu, s každou přeskočenou větví očekávám KO. Pepa na tom je ještě hůře, souboj graduje, když ho "brutálně předejdu" kousek před stoupáním k rozhledně. V hlavě mi zní klasická hláška, že i když jsi v pr..., musíš předstírat, že pořád míň než Tvůj soupeř... celý report

XVI. XTR MELECHOV

REGISTRACE ZDE

PLAKAT xterrra 2017 3

Pohár Melechova 2017 ve své polovině

PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ.pdf.

V polovině Melechovské sezóny prokazuje mimořádnou formu obhájce vítězství Petr Miláček, v posledních dvou závodech předčil i ta nejsmělejší očekávání a zaslouženě vévodí tabulce s lehkým bodovým polštářem. Následuje ho světelský Jindra Procházka, kterému zvláště Melechovský triatlon chutnal jako nikdy, s lehkou ztrátou jistí bronz nestárnoucí Franta Tichý. Ženám, teď již bez překvapení, vévodí stálice Sandra Pytlíková.

 

Melechovský triatlon vyhráli Tuna a Matoušová

VÝSLEDKY

On line registrace na Melechovský triatlon uzavřena další přihlášení na místě v den závodu

Jubilejní 20.ročník Melechovského triatlonu bude odstartován už za pár hodin. On-line registrace je uzavřena, přihlásit se můžete bez problémů přímo na místě, kapacita závodu není omezena. Před cestou, prosím, věnujte pozornost aktuální dopravní situaci, informace k dopravě na závod najdete ZDE.

Na viděnou na startu jubilejního 20.ročníku se těší pořadatelé!!!

On line registrace na Melechovský triatlon pokračuje

Možnosti, přihásit se z pohodlí domova, lze využít do  středy 19.7. Posledním dnem připsání platby startovného na účet je čtvrtek 20.7.2017 včetně.  

REGISTRACE - JEDNOTLIVCI     REGISTRACE - ŠTAFETY

Samozřejmě je rovněž možné se registrovat v den závodu, přímo na místě, kapacita závodu není omezena. To jak se k nám nejlépe a nejrychleji dostanete, najdete ZDE!

Kolem Melechova zvítězili Jakub Kavalír a Šárka Čejková

VÝSLEDKY.pdf.

FOTO

Polovina prázdnin 2017 a my máme za sebou druhý podnik Poháru Melechov, kterým byla cyklistika na 14. ročníku cyklistického závodu Kolem Melechova.

Prologem letošního ročníku bylo avizované deštivé počasí. V sobotu ránu se vrchol kopce Melechov ztrácel v husté oblačnosti a déšť patrně ovlivnil i účast hobíků. Zůstali doma v suchu, ale o hodně přišli. Zoufalé prosby organizátorů, aby už konečně přestalo pršet, se naplnily cca 15 minut před startem. Na hromadný start závodu se postavila šedesátka závoďaků včetně čtyř žen. Závod samotný se jel bez .... celý článek

 

On-line registrace na Kolem Melechova se uzavřela další možnost přihlášení na místě v den závodu

Do startu 14. ročníku silniční klasiky Kolem Melechova zbývá již jen několik hodin. 

Zvýhodněná on - line registrace končí, zájemce o přihlášení na místě v den závodu, žádáme o včasný příjezd. Krom úpravy tratě (více zde...) , vyžádané dalšími rekonstrukcemi komunikací na původní trase, čeká účastníky ještě další  novinka a to zavedení soutěžní kategorie do 29 let. Takže na viděnou v sobotu v Meziklasí !

 

Každý další povedený ročník je odměnou, zadostiučiněním, že to co děláme, má smysl - už dvacet let říká zakladatel Melechovského triatlonu Jirka Pecha

Už za necelé tři týdny se koná jubilejní dvacátý ročník Melechovského triatlonu. I když jsou přípravy v plném proudu, zakladatel závodu Jirka Pecha si tradičně našel čas na zodpovězení pár otázek.

 Jirko, nezadržitelně se blíží letošní jubilejní ročník Melechovského triatlonu. Co nového jste letos pro účastníky nachystali?

Letos budeme mít zbrusu nové depo, za jehož zapůjčení moc děkujeme klukům z melechovské Xterry – věřím, že to zase o něco zvedne úroveň zázemí našeho závodu. Dál chceme určitě pokračovat s tradicí dětských závodů. Letos máme opět přislíbenou účast Tomáše Slavaty, který bude mít dětské závody na starosti, a to je pro nás opravdu velká pomoc a na spolupráci se určitě těšíme! ....... celý rozhovor

NOVÉ INFORMACE K TRASE KOLEM MELECHOVA

O proti posledním zveřejněným informacím týkjících se změn trasy z důvodů pokračujících oprav komunikací, dochází nově a snad již definitivně k těmto posledním  úpravám. Všechny kategorie odstartují hromadně směr Světlá n/S. V obci Závidkovice odbočí vlevo (vyznačeno na vozovce + směrníci) a budou stoupat přes Broumovu Lhotu na vrchařskou prémii v Lipnici n/S. Dále pokračují směr Krásná Hora a Kejžlice. V Kejžlici odbočí vpravo a pojedou směr Dolní Město, po cca 2 km odbočují vlevo (vyznačeno na vozovce + směrníci) směr Kaliště. Na cca 30 km v obci Kaliště se peloton rozdělí na delší a kratší trasu ..... celý článek

LÉTO NA MELECHOVĚ

 KM 17 WEB  Plakat A4 v1 PLAKAT xterrra 2017 3

XX.TRIATLON MELECHOV

REGISTRACE

Plakat A4 v1

KOLEM MELECHOVA  PŘES LEDEČ A LIPNICI

REGISTRACE

melechov 2017

XI. VILÉMOVICKÁ 120

!!! VÝSLEDKY !!!

 !! REPORT !!

Sobota 29.4.2017

Prezentace:  13 hod. - 13hod.:45min

Start: 14:00

plakat vilemovice 2017