2013 TM_2

REPORT Z TRATI TRIATLONU MELECHOV

....Franta jenom hlásí, že je veze černej express a směje se od ucha k uchu. Tomášovi blikaj oči, „no tys mi tu chyběl“. Hlásí, že to jede neskutečně a já tuším, že výhra je v „ptdachu“. Těsně před kopcem pohlcujeme i skupinu před námi (v ní i Tomáš Vávrů), takže do Zahrádek vjíždí slušnej balík. Ondra Hromádka za to bere hned z kraje, tempem alá Roman si ho za chvíli docvaknu, za sebou si vezu ještě Tomáše Vávru, ale ten si v serpentině vystoupí....

celý článek

_________________________________________________________________________________

TRIATLON OPĚT V REŽII VAŠKA HOLUBA

VÝSLEDKY

FOTO 1

FOTO 2

Ať je zima nebo vedro melechovské triatlony poslední roky vyhrává výhradně  muž jménem Vašek Holub 1:24:54. Mezi ženami byla letos nejrychlejší Veronika Floriánová 1:51:00 . Kategorii muži do 49 let vyhrál Jan Materna 1:31:52 do 59 let byl nejrychlejší Miroslav Kočovský 1:37:59. V kategori nad 60 let zvítězil Jindra Musil  1:40:27 který by díky svému výbornému výkonu získal s přehledem medailové umístění i v mladší kategorii.

XVI. SILNIČNÍ TRIATLON MELECHOV

SOBOTA 27.7. 2013

Prezentace:  8 hod.:30 min. - 9hod.:30 min

Start:  10 hod.: 30 min

PROPOZICE

tm2013 v.m1

Po novince vyhlášení nové soutěžní kategorie muži nad 60 let je další dobrou zprávou nový povrch nejrozbitějšího úseku cyklistické tratě mezi Pasekami a Horami.

Registrace a platba startovného je tradičně v den závodu na místě při prezenci.