2020

POHÁR MELECHOVA 2020

25.4.  20.6. VILÉMOVICKÁ mtb120 !!!

11.7. KOLEM MELECHOVA 

25.7. TRIATLON MELECHOV

29.8. XTR MELECHOV 

17.10. BĚH ŠEPTOUCHOVEM  ZRUŠENO !!

31.10. XKROS STVOŘIDLA  ODLOŽENO !!!!

XIV. XKros STVOŘIDLA UZAVŘEL MELECHOVSKOU SEZÓNU 2020

ČLÁNEK   VÝSLEDKY

XIV. VILÉMOVICKÁ 120 V CÍLI

ČLÁNEK   VÝSLEDKY

POHÁR MELECHOVA 2020 - KDO MÁ JEŠTĚ ŠANCI?

PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ

Průběžné vedení v Poháru 2020, který vyvrcholí tuto neděli ve Stvořidlech, si zatím neochvějně drží Peťa Miláček. Druhé místo má ve svých rukou "držák" Luboš Novák, ale silně mu šlape na paty třetí Tomáš Vávra, který bude jistě na Stvořidlech těžkým soupeřem a pro Luboše bude těžký úkol stříbro udržet. Ženský ranking zatím kopíruje konečné pořadí Poháru 2019, tedy vedoucí Věra Sochorová před druhou Míšou Matoušovou a třetí Alčou Filippi. Zde ovšem může zásadní roli sehrát nutnost účasti pouze na 3 závodech z 5 konaných (pouze v ženách), tudíž na bednu může poskočit některá sokyně ze zálohy.

ORGANIZAČNÍ POKYNY A ZMĚNA STARTU V120

REGISTRACE V120 2021

REGISTRACE XKROS 2020

Pomalu se blížíme k termínu vstupu do melechovské sezóny 2021 a je třeba zmínit pár informací co se organizace týče. Nejpodstatnější je ZMĚNA ČASU KONÁNÍ Vilémovické 120 v sobotu 12.6. Z organizačních důvodů jsme byli nuceni posunout start závodu již na 10:00 dopoledne a s tím i prezentaci (9:00-9:45). Vše ostatní proběhne ve standardním režimu, tedy včetně možnosti pozávodních grilovaných klobás a dalšího občerstvení.

X Kros by měl proběhnout za stejných podmínek jak ho známe, můžete si objednávat i závodní guláš, který nám opět zajistí "mančaft" stvořidelského kiosku, trasa závodu je sice trochu zvrásněna podzimní těžbou, ale nemělo by nás to ohrozit.
 Pro oba závody platí aktuální podmínky vlády pro pořádání závodů a společné sportování více osob. Při prezentaci všechny závodníky požádáme o stvrzení svým podpisem na společné přihlášce a čestném prohlášení, že splňují jednu z následujících podmínek - negativní PCR/antigen test, prodělání nemoci v minulých 90 dnech nebo podstoupení očkování proti COVID 19.

Celý tým Melechova už se na Vás těší brzy naviděnou!!

ZÁVODNÍ VÍKEND 12.-13.6

Po veledlouhé době se opět může roztočit závodní kolotoč a náš seriál nechce zůstat pozadu.  Abychom dokončili pohárový ročník 2020, je třeba vyřešit ještě poslední tajenku s názvem XKROS Stvořidla 2020. Po zralé úvaze organizátorů a zjištění možných kolizí v pomalu se plnícím kalendáři jsme se rozhodli pro uspořádání dvou závodů v jeden víkend. V sobotu 12. června bychom zahájili novou sezónu ve Vilémovicích na tradičním lesním kritériu Vilémovická 120 (prezentace od 13:00, start 14:00) a v neděli 13. června bude na pořadu dne odložený podnik loňského poháru XKROS ve Stvořidlech (prezentace od 10:00, start 11:00). O podrobnostech týkajících se způsobu startu a průběhu závodu vzhledem k neustále se měnícím epidemiologickým opatřením Vás budeme průběžně informovat. Těšíme se již brzy naviděnou ;-)

                                                                                                               

XKROS STVOŘIDLA ODLOŽENO

Ze stejných důvodů jako zrušení Šeptouchova jsme byli nuceni zasáhnout i do posledního podniku Melechovského poháru. Závod se pokusíme uspořádat za podmínek co nejvíce se blížící původnímu charakteru, jakmile to bude situace dovolovat. Může to být za měsíc, může to být před Vánoci, ale je možné, že 14. ročník bude uspořádán v jarních měsících následujícího roku. Sledujte prosím naše stránky a Facebook, budeme Vás včas informovat. Tímto je jasné, že podmínky pro zařazení do Poháru Melechova ročníku 2020 musí být upraveny, a to tak, že pro muže platí účast na minimálně 4 závodech a pro ženy na 3. Těšíme se brzy naviděnou a více než kdy jindy platí - "buďte zdrávi".

BĚH ŠEPTOUCHOVEM JE ZRUŠEN

Z důvodů které není potřeba nijak blíže vysvětlovat, byl bohužel, zrušen 61. ročník Běhu Šeptouchovem.

POHÁR MELECHOVA PŘED BĚŽECKÝM PODZIMEM

PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ

Průběžné vedení v Poháru si po letních triatlonech neochvějně drží Peťa Miláček. Druhé místo má prozatím ve svých rukou "držák" Luboš Novák, ale silně mu šlape na paty třetí Tomáš Vávra, který bude jistě na podzim těžit ze své nejlepší disciplíny a pro Luboše bude těžký úkol stříbro udržet. Ženský ranking zatím kopíruje konečné pořadí Poháru v loňském roce, tedy vedoucí Věra Sochorová před druhou Míšou Matoušovou a třetí Alčou Filippi. Zde ovšem může zásadní roli sehrát nutnost účasti pouze na 4 závodech ze 6 (pouze v ženách), tudíž na bednu může poskočit některá sokyně ze zálohy. Pevně věříme, že se sejdeme na Šeptouchově.

ONLINE REGISTRACE NA XTR MELECHOV UZAVŘENA, DALŠÍ MOŽNOST PŘIHLÁŠENÍ JE V DEN ZÁVODU PŘÍMO NA MÍSTĚ

Dvatenáctý ročník terenního triatlonu na Melechově bude odstartován už za pár hodin. On-line registrace je uzavřena, přihlásit se můžete bez problémů přímo na míst.

Na viděnou na startu se těší pořadatelé!!!

XTR MELECHOV 2020 - NEZŮSTAL KÁMEN NA KAMENI

ČLÁNEK A INFORMACE KE ZMĚNÁM

POHÁR MELECHOVA V POLOVINĚ

PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ

XTR 2020

Sobota 29.8.2020

Prezence:  8 hod. - 9hod.:45min

Rozprava: 9hod.:50min

Start:  hlavní závod 10 hod. : 15 min. , dětské závody 15 hod

REGISTRACE

XTR 2020 plakat

MALÝ ŽELEZNÝ MUŽ MLECHOVA

 mzmm 2020

KOLEM MELECHOVA 2020

!!! VÝSLEDKY !!!

Foto Milan Kuchař

........po hromadném startu se na čele závodu vyprofilovaly dvě skupiny závodníků, které od sebe dělil rozdíl zhruba 2 minut. V první skupině jel loňský vítěz Richard Habermann (Topforex Lapierre), kterému zle po celý závod zatápěli David Kulhánek a Adam Doležal (oba Favorit Brno). V této skupině se až do konce závodu udržel i nejlepší z juniorů Jan Lukeš (Carla-Kupkolo) a Vojtěch Vodrážka (KC Hlinsko). Ve druhé skupině svůj díl práce odváděli závodníci z kategorií mužů 30-50 let, Jaroslav Halík, Petr Eremka (oba Veloservis HB), Luboš Novák (Amcykl Humpolec), Jan Kulhánek (Kladruby) a řada dalších závodníků........ celý článek zde

XIV. VILÉMOVICKÁ 120

VÝSLEDKY .PDF

REGISTRACE

Sobota 20.6.2020

Přípravy Vilémovického kritéria jsou v plném proudu, kůrovec ani těžba dřeva na trati nám závod nezkazí, "koroňák" jakbysmet - akce jsou již povolené pro 2500 tisíce lidí, tak snad se do toho v sobotu vejdeme. Registrace samozřejmě budou probíhat i na místě, omezení závodníků žádné není. Těšíme se tedy po obědě naviděnou ve Vilémovicích.

KOLEM MELECHOVA 2020

Zhruba šest týdnů zbývá do soboty 11. července 2020, kdy na návsi malé obce Meziklasí, jako obvykle v 11:00 hodin, odstartuje 17. ročník cyklistického závodu Kolem Melechova. Po hromadném startu všech kategorií registrovaných účastníků čekají cyklisty 2 okruhy v délce cca 32 km (podrobně viz. mapa okruhu). V nejbližších dnech bude trasa vyznačena na komunikacích.  

REGISTRACE

Na Vaši účast se těší

Pepa Jukl – ředitel závodu

melechov 2020

XIV. VILÉMOVICKÁ 120

REGISTRACE

Sobota 20.6.2020

Prezence:  13 hod. - 13hod.:45min

Start: 14:00

 Vilemovice 2020 plakat zel

ZAČÁTEK SEZÓNY 2020 NA MELECHOVĚ

Jaro je v plném proudu, termín prvního melechovského závodu se blíží, ale všem je určitě jasné, že ze všeobecně známých důvodů se poslední dubnovou sobotu ve Vilémovicích sejít nemůžeme. Vzhledem k vydanému předběžnému plánu uvolňování restrikcí se pořadatelé rozhodli využít ještě červnový termín - Vilémovická 120 by se letos konala v sobotu 20.června, kapacita závodu bude omezena na 25 dvojic, k závodu se bude moci přihlásit a startovné zaplatit pouze v předregistraci, na místě toto nebude možné. Nadále budeme sledovat situaci kolem rozvolňování, registrace bude spuštěna v okamžiku, kdy si budeme jisti, že závod budeme moci i v tomto omezeném režimu uspořádat. O změnách budeme průběžně informovat na webu i na facebooku. Těšíme se brzy na viděnou ;-)