REGISTRACE XTR

ON-LINE REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ 2022 - jednotlivci

REGISTRACE ŠTAFETY 2022

 


PLATBA STARTOVNÉHO - on-line registrace bude spuštena od 1.7.2022 do 26.8.2022 Starovné uhraďte bezprostředně po provedení registrace.

Registrace:

1.7. do 26.8. 2022  startovné - 450 Kč - startovné uhraďte do tří dnů od provedení registrace -  č.ú. 277946050/0300 / jako variabilní symbol uveďte prvních šest čísel vašeho rodného čísla  

2. V den závodu - 550 Kč /  platba hotově na místě v den závodu /

ŠTAFETY : startovné - 300 Kč/ člen štafety

 

Startovné zahrnuje, startovni tašku obsahující věci od partnerů závodu, zavazovací tašku označenou vaším startovním číslem pro zanechání věcí v plaveckém depu, která bude organizátorem dopravena do hlavního depa. Během závodu možnost občerstvení na 4 občerstvovacích stanicích kde bude k dispozici voda + ionty a v hlavním depu ovoce. Dále pozávodní občerstvení : kupon na jeden nápoj / pivo, pito nebo limo / a teplé občerstvení.

PODMÍNKY ON LINE REGISTRACE -  registrace bude spuštena 1.7. 2022 - 26.8. 2022

Registrace se stává platnou v momentě uhrazení startovného! Startovné uhraďte do tří dnů od provedení registrace jinak bude registrace zrušena. 

Vaše registrace bude potvrzena dopisem zaslaným z Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Pokud potvrzení neobdržíte do 48 hodin od provedení registrace, kontaktujte nás na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Stav vaší registrace můžete sledovat ve startovní listině  - menu - startovka.

V případě, že jste již přihlášeni a závodu se nemůžete zúčastnit, zrušte svou registraci co nejdříve krátkou sms zprávou ve tvaru: jméno, příjmení, rusim ucast na xtr, odesláním na tel. č. 730 666 539 nebo na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Na on-line registrace provedené po 26.8.2021 a na registrace po dosažení limitu sta startujících nebude brán zřetel

Z důvodů omezených kapacit zázemí závodu, byl stanoven maximální počet startujících na 100 startovních čísel.

Vyčerpáním 100 startovních čísel bude registrace zastavena ! 

Využijte prosím proto ON LINE REGISTRACI   v dostatečném předstihu!

 

ON-LINE REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ

REGISTRACE ŠTAFETY