Propozice TM

Místo: Kouty, Horní Paseka - Restaurace Na Vršku (velmi dobře značeno žlutými cedulemi na každé křižovatce cca 10 km od místa konání)

MAPA

 - tady bude i cíl a depo po cyklistické části

Start:  10:15 - 10:30 v Koutech (přesun auty,případně kola atd.)

Start dětských závodů:  bezprostředně po skončení hlavního závodu (cca ve 13:00; bude upřesněno na místě)

Startovné:  V ceně je občerstvení během závodu i po jeho skončení a balíček se sportovní výživou od společnosti Penco. Každý závodník obdrží poukázku na jídlo a pití v restauraci, zároveň je pro závodníky i jejich doprovod během celého dne možnost masáže zdarma.Cena startovného je 350 Kč online, 450 Kč na místě v den konání závodu.

Online registrace:  Využití online registrace je možné do čtvrtka 25.7.2019. V případě, že do uvedeného data nebude platba připsána, online registrace bude zrušena, závodník se samozřejmě může přihlásit na místě v den konání závodu za cenu 450 Kč.  Změna či zrušení registrace ze strany závodníka jsou možné rovněž do 25.7.2019 včetně. Pozdější požadavky na zrušení registrace a vrácení startovného bohužel nemůžeme kladně vyřídit.

PLAVÁNÍ JE BEZ NEOPRENU  (případně pokud by pro někoho byl neopren tak nezbytný, tak ho může použít, čas mu je měřen, ale je mimo soutěž)

Používání cyklistické přilby je od  1.7.2006  pro závodníky  do 18 let  povinné, pro ostatní doporučené.

Kategorie:

  • junioři
  • muži do 39 let
  • muži nad 40let
  • muži nad 50 let
  • muži nad 60 let
  • ženy
  • ženy nad 40 let - NOVÁ KATEGORIE!!!
  • štafety (dvoučlenné, tříčlenné)
  • plus závody pro děti všech věkových kategorií po skončení hlavního závodu

Tento závod je zařazen do  Poháru triatlonu Běžce Vysočiny a Poháru Melechova.

Upozornění:Závod probíhá za plného provozu a přestože na některých místech (důležité křižovatky) bude asistence pořadatelů, i tak je třeba dodržovat pravidla silničního provozu.

Každý účastník startuje na vlastní nebezpečí (viz registrační karta před závodem)

Během závodu jsou k dispozici na občerstvovacích stanicích během závodu, v prostoru startu a cíle iontové nápoje,neperlivá voda,banány a melouny. Po skončení závodů je možné se občerstvit v prostoru cíle. Kdokoli z doprovodu si může objednat jídlo a pití v restauraci.

Po skončení závodu proběhne vyhlášení vysledků  v restuaraci Na Vršku (v místě cíle je i vyhlášení - nikam se se nebudeme přesouvat)