TM 2015

Titul Malého Železného muže pro Málka ženám kralovala Veselá

VÝSLEDKY

FOTO

Čtvrtá červencová sobota patřila v kalendáři Poháru Melechova již tradičně silničnímu triatlonu, který svým 18.ročníkem dospěl k symbolické plnoletosti. Na startu se sešlo 97 startovních čísel a když sečteme i všechny členy štafet (celkem jich bylo rekordních 9), dostáváme se ke krásnému počtu 114 závodníků a závodnic. Přízeň závodníkům zachovalo i počasí, nekonaly se ani loňské tropy, ani meteorology zarputile předpovídaný déšť...  celý článek

___________________________________________________________________

MALÝM ŽELEZNÝM MUŽEM SE STAL MÁLEK NEJLEPŠÍ ŽENOU VESELÁ

!!! VÝSLEDKY !!!

Závod Malý železný muž - žena Melechova svým 18. ročníkem dospěl do plnoletosti. Letošní novinka v podobě dětských závodů organizovaná Tomášem Slavatou tak byla více než symbolická. Děti soutěžily na třech různě dlouhých a obtížných tratích, v závislosti na věku a sportovních dovednostech a svým nasazením a výkony nezůstaly za dospěláky nikterak pozadu. Nicméně hlavní pozornost se samozřejmě soustředila na klasické tratě 0,4 - 35 - 6,5 km na kterých ve velmi přijatelných klimatických podmínkách zvítězil Michal Málek 1.28:26 před Jirkou Juřičkou 1:30:18 a Ondřejem Sedláčkem 1:30:49. Vženách zvítězila Petra Veselá 1:40:30  před druhou Miladou Brabcovou 1:49:27 a třetí Markétou Nešetřilovou 1:56:49. Fotografie a marťasův report jsou na cestě :o)