!!! NOVÉ !!! FOTO - Jan Mrťka !!! NOVÉ !!!

FOTO - Jiří Sladkovský

FOTO - Jan Kupka

REPORT - MARŤAS

Pro špatnou kvalitu vody došlo k úpravě tratí letošního ročníku. Plavecká část byla nahrazena 3km během, zbylé dvě disciplíny zůstaly nezměněny, takže se závodilo na tratích běh - 3km,  kolo- 42 km  běh -10km. S touto, pro všechny závodníky nečekanou situací, se dokázal nejlépe vyrovnat Ondřej Pajer z Dolního Města a časem 2h:48min:10 sec vyhrál před druhým Františkem Tichým 2:51:59 z Catus teamu. Třetí dokončil Jan Mička 2:55:26 z SK Cyklo Chlubna , který se ke konci závodu ke své smůle musel potýkat se zraněním a své vedení z prvních dvou častí neudržel.. V ženské kategorii zvítězila Klára Kučerová z Penco teamu 3:43:08, druhé místo vybojovala Petra Váňova - PSAC 3:59:48 před třetí Martinou Pelánovou - SK Cyklo Chlubna 4:03:37. Ceny Rodinného pivovaru Bernard pro nejrychlejší závodníky jednotlivých disciplín získali 1.běh - Jan Mička, cyklistika- Ondřej Pajer, 2. běh - František Tichý.

_________________________________________________________________________________