!!! VÝSLEDKY !!!!

FOTO VERONIKA PROVÁZKOVÁ  nebo   ZDE

FOTO MATOUŠ PROKŮPEK

FOTO JIŘÍ JANOUŠEK

....Elixír začíná pomalu působit, ale stejně si dávám bacha, abych neudělal nějakou Jarmilovinu jako vloni (přeskočil sem kládu přes cestu, chytlo mě to do obou stehen a já tam vykysnul asi 5 minut). Teď to ubíhá parádně, prudkej seběh na cestu střídá mírný stoupání. Houbaři si to tam štrádujou po cestě s plnejma košma, tak se ptám, co s tím budou dělat. Opět se jde do dlouhýho seběhu, tady snad za chvíli vzlítnu, až mám z toho husí kůži – na stromě 5. km, za chvíli 6. km, v hlava mi běhají hlášky „pojď sem, kam jdeš“, „ a jakejs byl – druhej“...Míjím už 7. km a ouha – cesta se najednou zvedá a mně někdo vypíná nohy – tam by si mě střihnul i pouštní plazič....celý report

___________________________________________________________________

2:50:24  tolik času potřeboval ke zdolání 13. ročníku Xterry Melechov Štěpán Vidner z TSK Praha,  který proťal pomyslnou cílovou pásku jako první. O pouhých 26 sekund za ním doběhl loňský vítěz Ondra Pajer. Jako třetí cílem proběhl Daniel Novotný z Cykloservisu Moravský Krumlov v čase 2:52:08. Z žen nejrychleji plavala, jela na kole a běžela Kateřina Loubková závodící za Eleven Rubena Cyklorenova Cvikov, která melechovské tratě 0,5 - 42 - 10 zdolala v čase 3:09:20. I vženách druhou příčku obsadila loňská šampiónka Hanka Nenadálová 3:19:25 z Extrem Teamu Vystrkov. Třetí příčka patří Markétě Nešetřilové z Équipe sans limites Humpolec 3:51:26.